Avtor: HB Objavljeno: 28. 01. 2023

Oznanila: 29. januar 2023 - 4. NEDELJA MED LETOM

V četrtek bo še zadnji božični praznik Svečnica oz. Gospodovo darovanje. V župnijski cerkvi bosta maši ob 9.30 in ob 18. uri, na Ščavnici pa ob 10.30. Božični čas bomo zaključili z večerno mašo, pri kateri bosta združila svoje glasove  oba naša pevska zbora.

Blagoslov sveč bo ob začetku vsake maše. Nekaj sveč boste lahko dobili pred mašo v cerkvi, lahko pa jih prinesete tudi s seboj.

V petek bo god svetega Blaža. Blagoslov grl in prošnja za zdravje bo zvečer pri maši.

Skrb za našo cerkev v februarju prevzemite verniki iz Radgone, tisti na južni strani glavne ceste. Prav lepa hvala januarski skupini iz Radgone.

Verouk   -  v tem tednu bodo tudi pri verouku počitnice… Birmanci pa ste spet vabljeni na srečanje v soboto ob 16.30 v Trstenjakov dom, nato pa k spovedi in k sveti maši, kjer se jim pridružite tudi starši.

Vabilo na ženski zajtrk! Ta bo v soboto, 11. februarja. Vabila najdete na klopeh.

Osmrtnice: V minulem tednu so se poslovili Jožef  Rajtar iz Polic, Vajs Ivanka iz Polic, Zadravec Ivan iz sp. Ščavnice in Holc Jakob iz Črešnjevec; Gospod, daj jim večni pokoj!

Petrova  iskrica:  Z blagoslovljeno svečo prinesemo na dom Jezusov blagoslov.