ŽUPNIJA SVETEGA PETRA

TEDENSKA OZNANILA

ZAČETNA STRAN

10. junij: 10. NEDELJA MED LETOM

Oratorij - nekaj mest za otroke je še v letošnjem oratoriju. Prijave sprejemamo  do spopolnitve mest.

Še en popravek urnika   maš, ki bo veljal le za ta teden: vse dni od ponedeljka do sobote bodo maše zvečer ob 19. uri, v sredo pa zaradi duhovniškega dneva (Dies) maše  damo sploh ne bo. Tudi duhovnika boste ta teden lahko našli le ob večernih mašah.

Razpored bralcev ob nedeljah in praznikih za junij in julij najdete bralci Božje besede na običajnem mestu. Na  župnijski spletni strani do nadaljnjega tega razporeda ne bo.  Če boste  slučajno na dopustu, ko ste na vrsti za branje, si obvezno piščite nadomestilo! Nerodno je, če je treba pred mašo iskati po cerkvi, kdo bi bil pripravljen za branje Božje besede!